Våtrumsskiva BerryAlloc Wall & Water Vit Snö GF 20x30
Rek. pris 930 kr/m²
899 kr/m²Pris/frp 1 636,02:-
549 kr/m²Spara 39 %Kampanjtom 30/4

Wall & Water Vit Snö GF 20x30
0 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

- Kaklad effekt
- Snabb och enkel installation
- Vattenresistent
- Lätt att sköta
- Extremt slitstarkt
- Snabb och enkel installation
- Vattenresistent
- Lätt att sköta
- Extremt slitstarkt
Varumärke
BerryAllocBeskrivning
- Kaklad effekt
- Snabb och enkel installation
- Vattenresistent
- Lätt att sköta
- Extremt slitstarkt
- Snabb och enkel installation
- Vattenresistent
- Lätt att sköta
- Extremt slitstarkt
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | BerryAlloc |
| Art.Nr. | 62002184 |
| Längd | 2400 mm |
| Bredd | 600 mm |
| Nyans | Vit |
| Utförande | Våtrumsskiva |
| Imitation | Kakel |
| Fog | Lock System |
| Serie | Wall & Water |
| Ljuddämpning | Nej |
| Yta | Högglans |
| Typ | Våtrumsskiva |
| Antal | 2,976 m2/frp |
| Antal | 2 st/frp |
| Tjocklek | 10,2 mm |
| EAN-nr | 7052870177187 |


