Väggdekoration Star Trading Plexy Cocktail
Nyhet
329 kr

Plexy Cocktail
329 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

En tuff och modern väggdekoration som ger rummet en unik och lekfull karaktär. Den transparenta plexiskivan kombineras med LED-belysning i blått och orange, vilket skapar en effektfull och iögonfallande ljusbild. Perfekt för att sätta personlig prägel på inredningen och skapa en cool atmosfär i hemmet.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
En tuff och modern väggdekoration som ger rummet en unik och lekfull karaktär. Den transparenta plexiskivan kombineras med LED-belysning i blått och orange, vilket skapar en effektfull och iögonfallande ljusbild. Perfekt för att sätta personlig prägel på inredningen och skapa en cool atmosfär i hemmet.
Tuff väggdekoration för inomhusbruk. Transparent plexiskiva med LED belysning i blått och orange. Produkten kommer med USBkabel.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 581-42 |
| Färg | Flerfärgad |
| Diameter | 300 mm |
| Material | Plast |
| Djup | 16 mm |
| Höjd | 300 mm |
| Bredd | 300 mm |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Spänning | 5 V |
| IP-Klassning | IP20 |
| Effekt/prestanda | 3,9 W |
| Kabellängd | 2 m |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Sockel | Fixed |
| Typ | Inomhusdekoration |
| Serie | Plexy |
| Ljuskälla | LED |
| Effekt | 3,9 W |
| Dimbar | Nej |
| Ljusflöde | 100 lumen |
| EAN-nr | 7391482080646 |



