Mobilhylla Herrljunga Ledstångsfabrik 4 FackKlarlackad Ek
2 024 kr
Vald variant
Färg:
Lackad Ek

4 Fack
Klarlackad Ek
2 024 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Mobilhylla Herrljunga Ledstångsfabrik 4 Fack är en vägghängd hylla med kabelgenomföring och plats för upp till 4 mobiltelefoner. Hyllan med tidlös design ger dig möjlighet att lägga undan mobiltelefonen när du vill koncentrera dig på annat. Med kabelgenomföringen kan du ladda mobiltelefonen samtidigt som den ligger på hyllan (laddningskabel medföljer ej).
Varumärke
Herrljunga LedstångsfabrikBeskrivning
Mobilhylla Herrljunga Ledstångsfabrik 4 Fack är en vägghängd hylla med kabelgenomföring och plats för upp till 4 mobiltelefoner. Hyllan med tidlös design ger dig möjlighet att lägga undan mobiltelefonen när du vill koncentrera dig på annat. Med kabelgenomföringen kan du ladda mobiltelefonen samtidigt som den ligger på hyllan (laddningskabel medföljer ej).
Levereras med upphängningsbeslag, skruv och grenuttag. Hyllans mått: L510xD150xH195 mm. Max. storlek på mobiltelefon: B105xH150 mm. Bilden visar hyllan i oljat utförande.
Egenskaper
| Varumärke | Herrljunga Ledstångsfabrik |
| Art.Nr. | 10MH413 |
| Färg | Lackad Ek |
| Material | Ek |
| Djup | 15 cm |
| Höjd | 19,5 cm |
| Bredd | 51 cm |
| Produkttyp | Mobilhylla |
| EAN-nr | 7350122357944 |






