Förvaringlåda Bigso Box of Sweden Box Storage
fr.189 kr
Välj variant

Box Storage
189 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Förvaringlåda Box Storage från Bigso Box of Sweden är en praktisk textillåda med lock och ett greppvänligt handtag för enkel och snygg förvaring av dina saker som t.ex. leksaker, filtar eller kläder. Det fastsittande locket skyddar mot damm och gör lådan stabil. Lådan är enkel att fälla ihop när den inte används.
Varumärke
Bigso Box of SwedenBeskrivning
Förvaringlåda Box Storage från Bigso Box of Sweden är en praktisk textillåda med lock och ett greppvänligt handtag för enkel och snygg förvaring av dina saker som t.ex. leksaker, filtar eller kläder. Det fastsittande locket skyddar mot damm och gör lådan stabil. Lådan är enkel att fälla ihop när den inte används.
Bigso Box of Sweden är ett svenskt företag som utvecklar hem- och kontorsförvaring med fokus på hållbarhet och användarvänlighet.
Recensioner
Christina PVerifierad köpare
för 4 år sedanhar köpt denna låda tidigare, passar perfekt
Wiktoria SVerifierad köpare
för 4 år sedanBra lådor som rymmer de pärmar jag ville gömma undan. Snygga också. Kommer att köpa flera.
Martina Verifierad köpare
för 5 år sedanJättefin! Stabil och smart
+ Hög kvalitet
- Inget
DS Verifierad köpare
för 5 år sedanSnygga stilrena förvaringslådor med lock.
+ Lätt att fälla upp och ner vid behov.
- Kunde ha varit lite högre för mer volym
Egenskaper
| Varumärke | Bigso Box of Sweden |
| Produkttyp | Förvaringslåda |
| Material | Polyester |
| Serie | Storage |
| Storlek | S, M, L |
| Färg | Beige, Blå, Grå |
| Bredd | 260, 300, 340 mm |
| Längd | 350, 400, 450 mm |
| Höjd | 190, 220, 250 mm |

