Förvaringslådor RGE SaraBrun
460 kr
Vald variant
Färg:
Brun

Sara
Brun
460 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
RGEBeskrivning
Sara byrå med brun färg i läderimitation.
Specifikationer:
- Färg: Brun (läderimitation)
- Material: Tyg
- Serie: Sara
- Varumärke: RGE
Mått:
- Bredd: 37 cm
- Djup: 32 cm
- Höjd: 37 cm
- Färg: Brun (läderimitation)
- Material: Tyg
- Serie: Sara
- Varumärke: RGE
Mått:
- Bredd: 37 cm
- Djup: 32 cm
- Höjd: 37 cm
Egenskaper
| Varumärke | RGE |
| Art.Nr. | 3612B |
| Färg | Brun |
| Djup | 32 cm |
| Höjd | 37 cm |
| Bredd | 37 cm |
| Iläggsskiva | Nej |
| Material | Tyg |
| Serie | Sara |
| Produkttyp | Förvaringslådor |
| Förlängningsbart | Nej |
| EAN-nr | 7350046155596 |

