Vas Blomus Nona 14 cm
449 kr
Se priset!

Nona 14 cm
449 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Där blommor möter grovt, oglaserat porslin skapas en naturlig elegans. Denna vas från NONA-serien fängslar med sin ovanliga form. Små ojämnheter, små färgavvikelser och synliga linjer gör vasen unik och iögonfallande. Vi rekommenderar att du rengör detta föremål med en fuktig trasa.
Varumärke
blomusBeskrivning
Där blommor möter grovt, oglaserat porslin skapas en naturlig elegans. Denna vas från NONA-serien fängslar med sin ovanliga form. Små ojämnheter, små färgavvikelser och synliga linjer gör vasen unik och iögonfallande. Vi rekommenderar att du rengör detta föremål med en fuktig trasa.
Egenskaper
| Varumärke | blomus |
| Art.Nr. | 66166 |
| Produkttyp | Vas |
| Material | Porslin |
| Serie | Nona |
| Färg | Vit |
| Bredd | 90 mm |
| Längd | 155 mm |
| Höjd | 140 mm |
| EAN-nr | 4008832793219 |

