Vas House Nordic Ansikte
529 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
House NordicBeskrivning
Vas i sandkeramik med framsida 12,5x13x19,5 cm
Egenskaper
| Varumärke | House Nordic |
| Art.Nr. | 4441707 |
| Färg | Sand |
| Material | Keramik |
| Produkttyp | Vas |
| Höjd | 19,5 cm |
| Längd | 13 cm |
| Bredd | 12,5 cm |
| EAN-nr | 5713917019786 |




