Vas House Nordic Flow
669 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
House NordicBeskrivning
Vas från House Nordic.
Vas i beigegrå, munblåst glas Ø15x25 cm
Egenskaper
| Varumärke | House Nordic |
| Art.Nr. | 4441355 |
| Färg | Beige/Grå |
| Material | Glas |
| Produkttyp | Vas |
| Höjd | 25 cm |
| Längd | 15 cm |
| Bredd | 15 cm |
| EAN-nr | 5713917020829 |




