Vas House Nordic Keramik Dubbel
589 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
House NordicBeskrivning
Vas från House Nordic.
Vas i sandkeramik med två öppningar 8x23,5x27 cm
Egenskaper
| Varumärke | House Nordic |
| Art.Nr. | 4441700 |
| Färg | Sand |
| Material | Keramik |
| Produkttyp | Vas |
| Höjd | 27 cm |
| Längd | 23,5 cm |
| Bredd | 8 cm |
| EAN-nr | 5713917019762 |




