Vas House Nordic Santo
899 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
House NordicBeskrivning
Rustik vas.
Egenskaper
| Varumärke | House Nordic |
| Art.Nr. | 9001540 |
| Färg | Ljusgrå |
| Material | Terrakotta |
| Serie | Santo |
| Produkttyp | Vas |
| Höjd | 30 cm |
| Längd | 30 cm |
| Bredd | 30 cm |
| EAN-nr | 5713917015443 |




