Vas House Nordic Shape
fr.559 kr
Välj variant

Shape
559 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
House NordicBeskrivning
Vas från House Nordic.
Egenskaper
| Varumärke | House Nordic |
| Färg | Vit |
| Material | Keramik |
| Produkttyp | Vas |
| Serie | Vase |
| Höjd | 18,5, 28,5 cm |
| Längd | 13, 19 cm |
| Bredd | 6, 9 cm |

