Vas House Nordic Spot
679 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
House NordicBeskrivning
Vas från House Nordic.
Vas i munblåst glas med vita prickar Ø22x17 cm
Egenskaper
| Varumärke | House Nordic |
| Art.Nr. | 4441340 |
| Färg | Vit |
| Material | Glas |
| Produkttyp | Vas |
| Höjd | 17 cm |
| Längd | 22 cm |
| Bredd | 22 cm |
| EAN-nr | 5713917019854 |




