Vas House Nordic Velas Set om 3
769 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
House NordicBeskrivning
3 vaser i antik mörkgrå
Egenskaper
| Varumärke | House Nordic |
| Art.Nr. | 9001530 |
| Färg | Ljusgrå |
| Material | Terrakotta |
| Serie | Velas |
| Produkttyp | Vas |
| Höjd | 22 cm |
| Längd | 15 cm |
| Bredd | 12 cm |
| EAN-nr | 5713917015436 |




