Vas Leonardo Boccia 15 cm
249 kr
Se priset!

Boccia 15 cm
249 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Vas Leonardo Boccia är en rund vas som låter dig experimentera med grönskande växter, jord och buketter. Vasen stimulerar kreativitet och bidrar med ett lugn till din övriga inredning med sina mjuka former och sköna utstrålning.
Varumärke
LeonardoBeskrivning
Vas Leonardo Boccia är en rund vas som låter dig experimentera med grönskande växter, jord och buketter. Vasen stimulerar kreativitet och bidrar med ett lugn till din övriga inredning med sina mjuka former och sköna utstrålning.
Egenskaper
| Varumärke | Leonardo |
| Art.Nr. | 019007 |
| Produkttyp | Vas |
| Material | Glas |
| Serie | Boccia |
| Färg | Klarglas |
| Bredd | 150 mm |
| Höjd | 130 mm |
| Djup | 150 mm |
| EAN-nr | 4002541190079 |
