Vas Nybro Crystal Heart Crystal Ink Konvex260x160 mm
629 kr
Vald variant
Djup:
260 mm

Heart Crystal Ink Konvex
260x160 mm
629 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

En tuff och iögonfallande vas från serien Crystal Ink. Vasen är perfekt till dina favorit blommor samt även som en inredningsdetalj och drar blickarna till sig var den än placeras.
Varumärke
Nybro CrystalBeskrivning
En tuff och iögonfallande vas från serien Crystal Ink. Vasen är perfekt till dina favorit blommor samt även som en inredningsdetalj och drar blickarna till sig var den än placeras.
Egenskaper
| Varumärke | Nybro Crystal |
| Art.Nr. | NC253700 |
| Djup | 260 mm |
| Längd | 160 mm |
| Storlek | 260x160 mm |
| Färg | Vit |
| Utförande | Endast handdisk, ej mikro/ugnssäker |
| Material | Glas |
| Serie | Crystal Ink |
| Produkttyp | Vas |
| EAN-nr | 7320032537002 |
