Vas Spring Copenhagen Sweeping Top
595 kr
449 krSpara 25 %Kampanj

Sweeping Top
449 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Äggvit vas i glaserat stengods från Spring Copenhagen med svepande topp som gör den både snygg och funktionell. Tål ej diskmaskin. Keramik kan läcka, så var försiktig när du placerar den på föremål som inte tål fukt.
Varumärke
Spring CopenhagenBeskrivning
Äggvit vas i glaserat stengods från Spring Copenhagen med svepande topp som gör den både snygg och funktionell. Tål ej diskmaskin. Keramik kan läcka, så var försiktig när du placerar den på föremål som inte tål fukt.
Egenskaper
| Varumärke | Spring Copenhagen |
| Art.Nr. | 1076 |
| Färg | Vit |
| Material | Stengods |
| Produkttyp | Vas |
| Höjd | 197 mm |
| Längd | 150 mm |
| Bredd | 150 mm |
| EAN-nr | 5713487002959 |

