Adventsljusstake Star Trading Sundborn Flicka 2 Ljus
1 089 kr

Sundborn Flicka 2 Ljus
1 089 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Dekorativ adventsljusstake i trä. Ljusstaken har 2 LED-ljuskällor med fint sken. Placera ljusstaken exempelvis i fönstret för att skapa en härlig adventstämning i hemmet.Denna produkt har FSC®-märkning.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Dekorativ adventsljusstake i trä. Ljusstaken har 2 LED-ljuskällor med fint sken. Placera ljusstaken exempelvis i fönstret för att skapa en härlig adventstämning i hemmet.Denna produkt har FSC®-märkning.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 632-01-1 |
| Färg | Flerfärgad |
| IP-Klassning | IP20 |
| Produkttyp | Adventsljusstake |
| Material | Plast |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Antal Ljuskällor | 2 st |
| Höjd | 480 mm |
| Spänning | 230 V |
| Användningsområde | Inomhus |
| Bredd | 300 mm |
| Serie | Sundborn |
| Djup | 100 mm |
| Effekt/prestanda | 0,5 W |
| Sockel | E10 |
| Kabellängd | 1,8 m |
| EAN-nr | 7391482078384 |

