Antikljus Star Trading Flamme Kort LED 2-packVit
Rek. pris 129 kr
104 kr
Se priset!
batteriBatteri Star Trading AA Power Alkaline 6-pack 2900mAh
54 kr
Flamme Kort LED 2-pack
Vit
104 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Antikljus Star Trading Flamme Kort LED 2-pack är ett 2-pack korta, elektriska antikljus med mycket naturtrogen låga som lyser med varmvitt sken. De har en inbyggd timer som gör det enkelt att bestämma när de ska lysa.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Antikljus Star Trading Flamme Kort LED 2-pack är ett 2-pack korta, elektriska antikljus med mycket naturtrogen låga som lyser med varmvitt sken. De har en inbyggd timer som gör det enkelt att bestämma när de ska lysa.
Recensioner
MarreVerifierad köpare
för 2 månader sedanVerkligen jättefina! Bra med lite kortare ljus
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 063-29 |
| Färg | Vit |
| Ström | 20 mA |
| Spänning | 3 V |
| Djup | 20 mm |
| Diameter | 20 mm |
| Höjd | 150 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Effekt | 0,06 W |
| Sensor | Nej |
| Antal Ljuskällor | 2 st |
| Vikt | 0,07 kg |
| Bredd | 20 mm |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Plast |
| Driftkälla | Batteri |
| Serie | Flamme |
| Sockel | Fixed |
| Typ | LED-Ljus |
| EAN-nr | 7391482037275 |






