Antikljus Star Trading Flamme Stripe
Rek. pris 149 kr
fr.105 kr
Se priset!
Välj variant

Flamme Stripe
105 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

2 pack vita antikljus i vår Flamme Stripe serie, gjorda i vax i med en räfflad-randig yta. Ljusen har en mycket naturtrogen låga som lyser med varmvitt sken. De har timerfunktion vilket gör att ljusen lyser i 6h per dag i ca 30 dagar. De drivs av 2 AAA batteri för varje ljus, dessa ingår ej.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
2 pack vita antikljus i vår Flamme Stripe serie, gjorda i vax i med en räfflad-randig yta. Ljusen har en mycket naturtrogen låga som lyser med varmvitt sken. De har timerfunktion vilket gör att ljusen lyser i 6h per dag i ca 30 dagar. De drivs av 2 AAA batteri för varje ljus, dessa ingår ej.
Recensioner
Carolin HVerifierad köpare
för 4 månader sedanKöpt fler av dessa fina ljus.
+ Superfina!
- Finns inga.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 061-63S |
| Färg | Beige, Blå, Grön, Vit |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Plast |
| Serie | Flamme Stripe |
| Sockel | Fixed |
| Typ | LED-Ljus |
| Spänning | 3 V |
| Djup | 21 mm |
| Diameter | 21 mm |
| Dimbar | Nej |
| Höjd | 250 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Effekt | 0,01 W |
| Sensor | Nej |
| Antal Ljuskällor | 2 st |
| Vikt | 0,14 kg |
| Bredd | 21 mm |
