Antikljus Star Trading Flamme Swirl LED 2-packVit
Rek. pris 139 kr
102 kr
65 krSpara 36 %Kampanjtom 31/5
Vald variant
Färg:
Vit
BatteriBatteri Star Trading AAA Power Alkaline 6-pack
47 kr
Flamme Swirl LED 2-pack
Vit
65 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Antikljus med twist-format vax i serien Flamme. Den naturtrogna lågan lyser med ett varmvitt sken. Med inbyggd timer. Storlek på ljuset med låga 25 cm.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Antikljus med twist-format vax i serien Flamme. Den naturtrogna lågan lyser med ett varmvitt sken. Med inbyggd timer. Storlek på ljuset med låga 25 cm.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 064-34 |
| Färg | Vit |
| Sensor | Nej |
| Höjd | 250 mm |
| Vikt | 0,13 kg |
| Bredd | 23 mm |
| Djup | 23 mm |
| Effekt | 0,03 W |
| Diameter | 23 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ström | 10 mA |
| Ljuskälla | LED |
| Typ | LED-Ljus |
| Material | Metall/Plast |
| Sockel | Fixed |
| Antal Ljuskällor | 2 st |
| Serie | Flamme Swirl |
| Effekt/prestanda | 0,03 W |
| EAN-nr | 7391482054364 |





