Blockljus Star Trading Advent LED 4-pack
Rek. pris 239 kr/frp
fr.224 kr/frp
Se priset!
Välj variant

Advent LED 4-pack
224 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

4-pack vita vaxljus med fjärrkontroll. Den vågiga ytan på ljusets topp gör att det ser väldigt verklighetstroget ut. Ljusen ger ifrån sig ett behagligt och mysigt sken. Alla ljusen är 10cm höga och batteridrivna.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
4-pack vita vaxljus med fjärrkontroll. Den vågiga ytan på ljusets topp gör att det ser väldigt verklighetstroget ut. Ljusen ger ifrån sig ett behagligt och mysigt sken. Alla ljusen är 10cm höga och batteridrivna.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 067-11ST |
| Färg | Röd, Vit |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Serie | Advent |
| Typ | LED-Ljus |
| Ström | 20 mA |
| Höjd | 100 mm |
| Effekt | 0,18 W |
| Antal Ljuskällor | 4 st |
| Vikt | 0,48, 0,49 kg |
