Blockljus Star Trading Clary LED
fr.79 kr
Välj variant

Clary LED
79 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Batteridrivet vaxljus från Star Trading. Med fina repdetaljer runt foten. Den inbyggda timern gör det lätt att ställa in när vaxljuset ska lysa. Lyser upp i hemmet och skapar en mysig stämning.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Batteridrivet vaxljus från Star Trading. Med fina repdetaljer runt foten. Den inbyggda timern gör det lätt att ställa in när vaxljuset ska lysa. Lyser upp i hemmet och skapar en mysig stämning.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 062-23ST |
| Färg | Vit |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Serie | Clary |
| Typ | LED-Ljus |
| Ström | 20 mA |
| Effekt | 0,066 W |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Vikt | 0,22 kg |
| Höjd | 100, 150 mm |
