Blockljus Star Trading Crayfish Party LED
69 kr
BatteriBatteri Star Trading AAA Power Alkaline 6-pack
54 kr
Crayfish Party LED
69 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Härligt ljus som skapar rätta känslan på kräftskivan! Ljuset är batteridrivet, 12.5cm högt och har ett kul mönster med kräftor längs med sidorna. Det har också en timerfunktion som gör det enkelt att ställa in när ljuset ska lysa.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Härligt ljus som skapar rätta känslan på kräftskivan! Ljuset är batteridrivet, 12.5cm högt och har ett kul mönster med kräftor längs med sidorna. Det har också en timerfunktion som gör det enkelt att ställa in när ljuset ska lysa.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 066-65 |
| Färg | Vit |
| Ström | 20 mA |
| Höjd | 125 mm |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Effekt/prestanda | 0,06 W |
| Serie | Crayfish Party |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Produkttyp | LED-Ljus |
| Vikt | 0,2 kg |
| EAN-nr | 7391482005199 |


