Blockljus Star Trading Glow LED
fr.49 kr
utvalda påKampanj
Välj variant

Glow LED
49 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Fint ljus från Star Trading. Perfekt för att skapa en hemtrevlig miljö. Den inbyggda timerfunktionen gör det enkelt att bestämma när ljuset ska lysa.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Fint ljus från Star Trading. Perfekt för att skapa en hemtrevlig miljö. Den inbyggda timerfunktionen gör det enkelt att bestämma när ljuset ska lysa.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 068-42ST |
| Färg | Vit |
| Ljuskälla | LED |
| Serie | Flamme Rustic |
| Sockel | Fixed |
| Typ | LED-Ljus |
| Ström | 20 mA |
| Effekt | 0,06 W |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Höjd | 100, 150 mm |
| Vikt | 0,11, 0,15 kg |


