Blockljus Star Trading M-Twinkle LED 064
fr.49 kr
utvalda påKampanj
Välj variant

M-Twinkle LED 064
49 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Blockljus Star Trading M-Twinkle LED 064 är ett verklighetstroget ljus i vax, med vickande låga. Det skapar ett mysigt och behagligt sken inomhus. Ljusen är batteridrivna med inbyggd timer som gör det enkelt att ställa in när de ska lysa.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Blockljus Star Trading M-Twinkle LED 064 är ett verklighetstroget ljus i vax, med vickande låga. Det skapar ett mysigt och behagligt sken inomhus. Ljusen är batteridrivna med inbyggd timer som gör det enkelt att ställa in när de ska lysa.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 064-10ST |
| Färg | Röd, Vit |
| Ljuskälla | LED |
| Serie | Flamme Rustic |
| Sockel | Fixed |
| Typ | LED-Ljus |
| Ström | 20 mA |
| Spänning | 3 V |
| Djup | 75 mm |
| Diameter | 75 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Effekt | 0,06 W |
| Sensor | Nej |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Bredd | 75 mm |



