Blockljus Star Trading M-Twinkle LED Vit
Rek. pris 99 kr
fr.72 kr
Se priset!
Välj variant

M-Twinkle LED Vit
72 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Verklighetstroget ljus i plast. Skapar ett mysigt och behagligt sken både utomhus och inomhus. Ljuset är batteridrivet med inbyggd timer som gör det enkelt att ställa in när de ska lysa.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Verklighetstroget ljus i plast. Skapar ett mysigt och behagligt sken både utomhus och inomhus. Ljuset är batteridrivet med inbyggd timer som gör det enkelt att ställa in när de ska lysa.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 063-55ST |
| Färg | Vit |
| Ljuskälla | LED |
| Serie | Flamme Rustic |
| Sockel | Fixed |
| Typ | LED-Ljus |
| Ström | 10 mA |
| Effekt | 0,03 W |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Höjd | 125, 175 mm |
| Vikt | 0,09, 0,11 kg |
