Blockljus Star Trading May 3-pack 10/12,5/15 cm
Rek. pris 239 kr
175 kr
Se priset!
batteriBatteri Star Trading AAA Power Alkaline 6-pack
54 kr
May 3-pack 10/12,5/15 cm
175 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Blockljus Star Trading May 3-pack 10/12,5/15 cm är ett 3-pack vaxljus med en marmorerad vit yta och varmvitt sken. De är 10, 12,5 och 15 cm höga. Fjärrkontroll med funktioner för timer och för ljusläge.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Blockljus Star Trading May 3-pack 10/12,5/15 cm är ett 3-pack vaxljus med en marmorerad vit yta och varmvitt sken. De är 10, 12,5 och 15 cm höga. Fjärrkontroll med funktioner för timer och för ljusläge.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 064-63 |
| Färg | Vit |
| Ljuskälla | LED |
| Material | Plast |
| Serie | Flamme Rustic |
| Sockel | Fixed |
| Typ | LED-Ljus |
| Ström | 0,02 A |
| Ström | 20 mA |
| Spänning | 4,5 V |
| Djup | 75 mm |
| Diameter | 75 mm |
| Höjd | 150 mm |
| Effekt | 0,09 W |
| Sensor | Nej |
| Antal Ljuskällor | 3 st |
| Vikt | 0,5385 kg |
| Bredd | 75 mm |
| EAN-nr | 7391482047243 |






