Blockljus Star Trading May LED 4-packVit
229 kr/frp
batteriBatteri Star Trading AAA Power Alkaline 6-pack
54 kr
May LED 4-pack
Vit
229 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Vaxljus från Star Trading. Dessa ljusen ger ifrån sig ett vackert sken som gör de lättplacerade. Ljusen drivs med 3 stycken AAA-batterier. Den inbyggda timerfunktionen gör det lätt att ställa in när ljusen ska lysa.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Vaxljus från Star Trading. Dessa ljusen ger ifrån sig ett vackert sken som gör de lättplacerade. Ljusen drivs med 3 stycken AAA-batterier. Den inbyggda timerfunktionen gör det lätt att ställa in när ljusen ska lysa.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 064-60 |
| Färg | Vit |
| Ljuskälla | LED |
| Serie | Flamme Rustic |
| Sockel | Fixed |
| Typ | LED-Ljus |
| Ström | 20 mA |
| Höjd | 125 mm |
| Effekt | 0,066 W |
| Antal Ljuskällor | 4 st |
| Vikt | 0,76 kg |
| EAN-nr | 7391482019462 |



