Dekoration Star Trading Hjärta LED
289 kr
Se priset!

Hjärta LED
289 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Vackert lysande hjärta i ropelight med varmvitt sken. Hjärtat är batteridrivet och den inbyggda timerfunktionen gör det lätt att ställa in när produkten ska lysa.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Vackert lysande hjärta i ropelight med varmvitt sken. Hjärtat är batteridrivet och den inbyggda timerfunktionen gör det lätt att ställa in när produkten ska lysa.
OBS! Batterier medföljer ej.
Recensioner
KarinVerifierad köpare
för 5 månader sedanMindre än jag hade förväntat mej.
Jennie GVerifierad köpare
för 5 månader sedanFin stjärna! Dåligt att ni rekommenderar ett batteri till som är helt fel!!
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 857-11 |
| Färg | Vit |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Metall |
| Serie | DecorationHeart |
| Sockel | Fixed |
| Typ | Ljusdekoration |
| Kabellängd | 0,5 m |
| Ström | 20 mA |
| Djup | 10 mm |
| Höjd | 390 mm |
| IP-Klassning | IP44 |
| Effekt | 0,062 W |
| Antal Ljuskällor | 18 st |
| Vikt | 0,3 kg |
| Bredd | 210 mm |
| EAN-nr | 7391482032430 |


