Gravlykta Star Trading Serene 46 cm
fr.179 kr
Välj variant

Serene 46 cm
179 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Vacker gravlykta i metall.
Recensioner
Karina EVerifierad köpare
för 4 månader sedanDen blev fin i mörkret . Jag är så nöjd
Elisabeth LVerifierad köpare
för 5 månader sedanNär det regnar ,regnar det in så ljuset blir blött,ljus med batteri i.Det slocknar o rostar.Borde få pengar tillbaka.Elisabeth Lorentzen
+ Snygg
- Regnar in i lyktan.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 061-97S |
| Färg | Black, White |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Serie | Serene |
| Typ | Lykta |
| Djup | 135 mm |
| Diameter | 135 mm |
| Dimbar | Nej |
| Höjd | 460 mm |
| Effekt | 0 W |
| Bredd | 135 mm |

