Karaff Magisso Dekanterare
529 kr

Dekanterare
529 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
MagissoBeskrivning
Elegant och effektiv dekanterare i blyfritt kristiallinglas.
Egenskaper
| Varumärke | Magisso |
| Art.Nr. | M-70502 |
| Färg | Glas |
| Djup | 220 mm |
| Tål Diskmaskin | Ja |
| Höjd | 100 mm |
| Material | Blyfri kristallinglas |
| Tål Mikrovågsugn | Nej |
| Typ | Karaff |
| Bredd | 100 mm |
| EAN-nr | 6430036080846 |




