Karaff Magisso Keramik
649 kr

Keramik
649 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Tillbringare i keramik. Skölj karaffen i kallt vatten i cirka en minut innan användning. Det porösa materialet i karaffen absorberar det kalla vattnet och håller din dryck kall i upp till fyra timmar.
Varumärke
MagissoBeskrivning
Tillbringare i keramik. Skölj karaffen i kallt vatten i cirka en minut innan användning. Det porösa materialet i karaffen absorberar det kalla vattnet och håller din dryck kall i upp till fyra timmar.
Egenskaper
| Varumärke | Magisso |
| Art.Nr. | M-70602 |
| Färg | Matt Svart |
| Djup | 305 mm |
| Tål Diskmaskin | Nej |
| Höjd | 100 mm |
| Material | Keramik |
| Tål Mikrovågsugn | Nej |
| Serie | Keramik |
| Typ | Karaff |
| Bredd | 100 mm |
| EAN-nr | 6430036080334 |




