Lanterna Blomus Lito Large
Rek. pris 1 299 kr
fr.1 099 kr
Se priset!
Välj variant

Lito Large
1 099 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Lanterna Blomus Lito Large är en stilren lanterna med stänger av pulverlackerat stål, som låter ljuset stråla och dansa över väggar och tak.
Varumärke
blomusBeskrivning
Lanterna Blomus Lito Large är en stilren lanterna med stänger av pulverlackerat stål, som låter ljuset stråla och dansa över väggar och tak.
Egenskaper
| Varumärke | blomus |
| Art.Nr. | 66151B |
| Färg | Mörkgrå, Nomad, Svart, Vit |
| Serie | Lito |
| Typ | Lanterna |
| Diameter | 330 mm |
| Höjd | 450 mm |
| Bredd | 330 mm |
| Material | Pulverlackerat stål, Pulverlackerat Stål |
