Lanterna Gnosjö Konstsmide Ravello USB
Rek. pris 1 369 kr
fr.829 kr
fr.821 krSänkt pris!
Välj variant

Ravello USB
821 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Lanterna Gnosjö Konstsmide Ravello USB är en dimbar lanterna som laddas med USB.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 7811-750G |
| Färg | Svart |
| Kollektion | Lounge |
| Energieffektivitet | A |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Serie | Ravello |
| Typ | Ljusdekoration |
| Kabellängd | 1,5 m |
| Spänning | 3,7 V |
| Djup | 150 mm |
| Dimbar | Ja |
| IP-Klassning | IP54 |
| Ljustemperatur | 3000 K |
| Effekt | 2,2 W |
| Energiförbrukning | 4 kWh/1000h |
| Bredd | 150 mm |
| Höjd | 300, 500 mm |
| Vikt | 1,6, 1,7 kg |

