LED-Blockljus DeluxeHomeart 7,5x12,5 cmBrun
219 kr
175 krSpara 20 %Kampanj
Vald variant
Färg:
Brun
FjärrkontrollFjärrkontroll DeluxeHomeart LED-ljus
101 krBatteriBatteri DeluxeHomeart AA 1,5V 4-pack
49 kr
7,5x12,5 cm
Brun
175 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
DeluxeHomeartBeskrivning
LED-Blockljus DeluxeHomeart 7,5x12,5 cm
Skapa en varm och inbjudande stämning med detta stilrena LED-blockljus från DeluxeHomeart. Ljuset har en realistisk design med en förstärkt topp och WETLOOK™-effekt, vilket ger ett äkta utseende. Utrustat med den patenterade 3D REAL FLAME™-tekniken för en verklighetstrogen ljuslåga.
Färg: Mocca
Material: Paraffinvax och resin
Mått: 7,5 x 12,5 cm (exklusive flamman på 2 cm)
Batteri: 2 x AA (ingår ej)
Batteritid: 400+ timmar
Färg: Mocca
Material: Paraffinvax och resin
Mått: 7,5 x 12,5 cm (exklusive flamman på 2 cm)
Batteri: 2 x AA (ingår ej)
Batteritid: 400+ timmar
Recensioner
Pia FVerifierad köpare
för 5 månader sedanSuperfina och praktiska ljus
+ Timerfunktionen och fjärrkontrollen
Egenskaper
| Varumärke | DeluxeHomeart |
| Art.Nr. | RF-0096 |
| Färg | Brun |
| Höjd | 145 mm |
| Bredd | 75 mm |
| Djup | 75 mm |
| Typ | LED-ljus |
| Material | Paraffinvax, resin |
| Serie | Deluxe |
| EAN-nr | 0745110234548 |





