LED-Blockljus Gnosjö Konstsmide 12cm UtomhusBeige
69 kr
Se priset!
Vald variant
Färg:
Beige

12cm Utomhus
Beige
69 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Skapa en mysig och inbjudande stämning med detta batteridrivna LED-blockljus. Den realistiska flamman ger en levande ljusglimt utan brandrisk, och med den smidiga timerfunktionen blir det enkelt att få ljuset att tändas och släckas automatiskt. Perfekt för både inomhus- och utomhusbruk, för en trygg och atmosfärisk belysning när du än behöver det.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Skapa en mysig och inbjudande stämning med detta batteridrivna LED-blockljus. Den realistiska flamman ger en levande ljusglimt utan brandrisk, och med den smidiga timerfunktionen blir det enkelt att få ljuset att tändas och släckas automatiskt. Perfekt för både inomhus- och utomhusbruk, för en trygg och atmosfärisk belysning när du än behöver det.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 1873-970 |
| Färg | Beige |
| Dimbar | Nej |
| Höjd | 125 mm |
| Bredd | 70 mm |
| Djup | 70 mm |
| Effekt | 0,06 W |
| IP-Klassning | IP44 |
| Driftkälla | Batteri |
| Ljuskälla | LED |
| Typ | LED-ljus |
| Material | Plast |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Ljustemperatur | 2500-3100 K |
| Effekt/prestanda | 0,06 W |
| EAN-nr | 7318300027126 |





