LED-Kronljus DeluxeHomeart 2,2x15 cm 2-packCream
259 kr
Se priset!
Vald variant
Färg:
Cream
fjärrkontrollFjärrkontroll DeluxeHomeart LED-ljus
119 krbatteriBatteri DeluxeHomeart AAA 1,5V 4-pack
49 kr
2,2x15 cm 2-pack
Cream
259 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
DeluxeHomeartBeskrivning
LED-Kronljus DeluxeHomeart 2,2x15 cm 2-pack
Lägg till en touch av elegans i ditt hem med DeluxeHomearts LED-kronljus. Dessa realistiska och säkra ljus skapar en inbjudande atmosfär utan att behöva oroa dig för brinnande lågor. Perfekta för att lysa upp både vardagsrummet och speciella tillfällen med sitt stiliga och varma ljus.
Färg: Cream
Material: Paraffinvax / Resin
Mått: Ø 2,2 x 15 cm (exklusive flamman på 2 cm)
Batteri: 2 x AAA (ingår ej)
Batteritid: 300+ timmar
Dessa LED-kronljus ger dig en långvarig och stämningsfull belysning, perfekt för alla tillfällen.
Färg: Cream
Material: Paraffinvax / Resin
Mått: Ø 2,2 x 15 cm (exklusive flamman på 2 cm)
Batteri: 2 x AAA (ingår ej)
Batteritid: 300+ timmar
Dessa LED-kronljus ger dig en långvarig och stämningsfull belysning, perfekt för alla tillfällen.
Egenskaper
| Varumärke | DeluxeHomeart |
| Art.Nr. | RF-0115 |
| Färg | Cream |
| Djup | 22 mm |
| Höjd | 170 mm |
| Bredd | 22 mm |
| Material | Paraffinvax, resin |
| Serie | Deluxe |
| Typ | LED-ljus |
| EAN-nr | 0745110234784 |





