LED-Kronljus DeluxeHomeart 2,2x24 cm 2-pack
Rek. pris 289 kr
fr.180 kr
Se priset!
Välj variant

2,2x24 cm 2-pack
180 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
DeluxeHomeartBeskrivning
LED-Kronljus DeluxeHomeart 2,2x24 cm 2-pack
Skapa en elegant och varm atmosfär med DeluxeHomearts LED-kronljus. Med en realistisk ljuslåga och lång batteritid ger dessa ljus en säker och stämningsfull belysning till varje rum. Perfekta för alla tillfällen där du vill ha ett sofistikerat och tryggt alternativ till traditionella stearinljus.
Färg: Cream
Material: Paraffinvax / Resin
Mått: Ø 2,2 x 24 cm (exklusive flamman på 2 cm)
Batteri: 2 x AAA (ingår ej)
Batteritid: 300+ timmar
Dessa LED-kronljus är det perfekta valet för att skapa en elegant belysning i ditt hem.
Färg: Cream
Material: Paraffinvax / Resin
Mått: Ø 2,2 x 24 cm (exklusive flamman på 2 cm)
Batteri: 2 x AAA (ingår ej)
Batteritid: 300+ timmar
Dessa LED-kronljus är det perfekta valet för att skapa en elegant belysning i ditt hem.
Egenskaper
| Varumärke | DeluxeHomeart |
| Färg | Cream, Ljusgrön, Rosa, Sand, Vit |
| Produkttyp | LED-ljus |
| Material | Paraffinvax, resin |
| Serie | Deluxe |
| Bredd | 22 mm |
| Höjd | 260 mm |
| Djup | 22 mm |

