LED-Värmeljus DeluxeHomeart 4x4,5 cm 2-pack
fr.189 kr
Se priset!
Välj variant

4x4,5 cm 2-pack
189 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
DeluxeHomeartBeskrivning
LED-Värmeljus DeluxeHomeart 4x4,5 cm 2-pack
Skapa stämningsfull belysning med DeluxeHomearts LED-värmeljus, utformade för att ge ett naturligt och säkert sken. Med den patenterade 3D REAL FLAME™-tekniken imiterar ljusen en äkta låga och passar perfekt i ljushållare eller direkt på bordet.
Färg: Cream
Material: Paraffinvax
Mått: Ø 4,1 x 4,5 cm (exklusive flamman på 2 cm)
Batteri: 1 x CR2450 per ljus (inkluderat)
Batteritid: 200+ timmar
Ett elegant och brandsäkert alternativ för alla miljöer där traditionella ljus inte kan användas.
Färg: Cream
Material: Paraffinvax
Mått: Ø 4,1 x 4,5 cm (exklusive flamman på 2 cm)
Batteri: 1 x CR2450 per ljus (inkluderat)
Batteritid: 200+ timmar
Ett elegant och brandsäkert alternativ för alla miljöer där traditionella ljus inte kan användas.
Egenskaper
| Varumärke | DeluxeHomeart |
| Färg | Cream, Ljusgrön, Rosa, Vit |
| Produkttyp | LED-ljus |
| Material | Paraffinvax |
| Serie | Deluxe |
| Bredd | 40, 45 mm |
| Höjd | 65, 75 mm |
| Djup | 40, 45 mm |

