LED-Värmeljus DeluxeHomeart 4x5,5 cm 2-pack
219 kr
Se priset!
fjärrkontrollFjärrkontroll DeluxeHomeart LED-ljus
119 krbatteriBatteri DeluxeHomeart CR2477 3V 5-pack
119 kr
4x5,5 cm 2-pack
219 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
DeluxeHomeartBeskrivning
LED-Värmeljus DeluxeHomeart 4x4,5 cm 2-pack
Förhöj mysfaktorn med DeluxeHomearts LED-värmeljus, designade för att skapa ett realistiskt sken utan brandrisken. Med en autentisk ljuslåga och lång batteritid är de perfekta för både vardag och fest.
Färg: Vit
Material: Paraffinvax
Mått: Ø 4,1 x 5,5 cm (exklusive flamman på 2 cm)
Batteri: CR2477 (ingår)
Batteritid: 300+ timmar
Dessa värmeljus kombinerar säkerhet och stil, vilket gör dem till ett utmärkt val för alla hem.
Färg: Vit
Material: Paraffinvax
Mått: Ø 4,1 x 5,5 cm (exklusive flamman på 2 cm)
Batteri: CR2477 (ingår)
Batteritid: 300+ timmar
Dessa värmeljus kombinerar säkerhet och stil, vilket gör dem till ett utmärkt val för alla hem.
Egenskaper
| Varumärke | DeluxeHomeart |
| Art.Nr. | RF-0011-3 |
| Färg | Vit |
| Material | Paraffinvax |
| Serie | Deluxe |
| Typ | LED-ljus |
| Djup | 45 mm |
| Höjd | 75 mm |
| Bredd | 45 mm |
| EAN-nr | 5744001249260 |




