LED-Värmeljus DeluxeHomeart 6x4,5 cm 2-packVit
239 kr
Se priset!
Vald variant
Färg:
Vit
FjärrkontrollFjärrkontroll DeluxeHomeart LED-ljus
119 krBatteriBatteri DeluxeHomeart AAA 1,5V 4-pack
49 kr
6x4,5 cm 2-pack
Vit
239 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
DeluxeHomeartBeskrivning
LED-Värmeljus DeluxeHomeart 6x4,5 cm 2-pack
Ge ditt hem en varm och inbjudande atmosfär med DeluxeHomearts LED-värmeljus. Med den patenterade 3D REAL FLAME™-tekniken skapas en realistisk ljuslåga som ger ett naturligt och säkert sken. Perfekta för både ljushållare och fristående användning.
Färg: Vit
Material: Paraffinvax / resin
Mått: Ø 6,1 x 4,5 cm (exklusive flamman på 2 cm)
Batteri: 2 x AAA (ingår ej)
Batteritid: 300+ timmar
Ett elegant val för alla tillfällen där du vill kombinera stil, säkerhet och hållbarhet.
Färg: Vit
Material: Paraffinvax / resin
Mått: Ø 6,1 x 4,5 cm (exklusive flamman på 2 cm)
Batteri: 2 x AAA (ingår ej)
Batteritid: 300+ timmar
Ett elegant val för alla tillfällen där du vill kombinera stil, säkerhet och hållbarhet.
Egenskaper
| Varumärke | DeluxeHomeart |
| Art.Nr. | RF-0011-1 |
| Färg | Vit |
| Bredd | 60 mm |
| Höjd | 65 mm |
| Djup | 60 mm |
| Produkttyp | LED-ljus |
| Material | Paraffinvax, resin |
| Serie | Deluxe |
| EAN-nr | 5744001241714 |



