LED-värmeljus Gnosjö Konstsmide Utomhus 6-pack
Rek. pris 109 kr
103 kr
Se priset!

Utomhus 6-pack
103 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Recensioner
Anna KVerifierad köpare
för 5 månader sedanSkulle inte köpa igen.
- 5 av 6 ljus slutade lysa efter ca 1 vecka. Vet inte om batterierna var dåliga eller om det är så länge de håller.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 1985-100 |
| Färg | Vit |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Plast |
| Driftkälla | Batteri |
| Typ | LED-ljus |
| Djup | 38 mm |
| Dimbar | Nej |
| Höjd | 42 mm |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ljustemperatur | 2500-3100 K |
| Effekt | 0,06 W |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Bredd | 38 mm |
| EAN-nr | 7318300027171 |





