Ljuslykta Blomus Calma 9,5 cm 2-packFungi
399 kr
Se priset!
Vald variant
Färg:
Sand

Calma 9,5 cm 2-pack
Fungi
399 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Ett set med två CALMA-lyktor är utformad i ett enkelt men snyggt betongutseende med en glascylinder. Med CALMA ljuslyktor kan du skapa en lugnande och harmonisk stämning i ditt hem. Glascylindern är tillverkad av värmebeständigt glas. Lämplig för inomhus- och utomhusbruk. Mått: H9,5cm Ø7. Material: Betong, glas.
Varumärke
blomusBeskrivning
Ett set med två CALMA-lyktor är utformad i ett enkelt men snyggt betongutseende med en glascylinder. Med CALMA ljuslyktor kan du skapa en lugnande och harmonisk stämning i ditt hem. Glascylindern är tillverkad av värmebeständigt glas. Lämplig för inomhus- och utomhusbruk. Mått: H9,5cm Ø7. Material: Betong, glas.
Egenskaper
| Varumärke | blomus |
| Art.Nr. | 66949 |
| Färg | Sand |
| Typ | Ljuslykta |
| Material | Betong/Glas |
| Bredd | 70 mm |
| Längd | 70 mm |
| Serie | Calma |
| Höjd | 95 mm |
| Tål Mikrovågsugn | Ja |
| EAN-nr | 4008832805561 |
