Ljuslykta Star Trading Flamme Romb
fr.129 kr
Se priset!
Välj variant

Flamme Romb
129 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Flamme Romb har ett klart glas hölje med rombformat mönster runt vaxljuset.
Detta elektriska ljus blir en vacker dekoration, både ensam och i grupp ihop med övriga ljus från Flamme-serien. Den har timerfunktion och när brytaren är på timerläget lyser ljuset i ca 30 dagar med en vacker realistisk låga i varmvitt.
Den drivs av 2 AA-batterier, dessa ingår ej.
Den drivs av 2 AA-batterier, dessa ingår ej.
Recensioner
AnciVerifierad köpare
för 1 år sedanRiktigt fint sken. Mysig stämning. Smidigt med batteriljus.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 061-35S |
| Färg | Transparent |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Glass |
| Driftkälla | Batteri |
| Serie | Flamme Romb |
| Sockel | Fixed |
| Typ | Ljuslykta |
| Ström | 10 mA |
| Spänning | 3 V |
| IP-Klassning | IP20 |
| Effekt | 0,03 W |
| Sensor | Nej |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Djup | 85, 100 mm |
| Höjd | 100, 125 mm |
| Vikt | 0,43, 0,78 kg |
| Bredd | 85, 100 mm |

