Ljusstake House Nordic Prism
545 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
House NordicBeskrivning
Ljusstake från House Nordic.
Ljusstake i svart/klart glas Ø6x15 cm
Egenskaper
| Varumärke | House Nordic |
| Art.Nr. | 4561132 |
| Färg | Svart/Klarglas |
| Material | Glas |
| Typ | Ljusstake |
| Höjd | 15 cm |
| Längd | 6 cm |
| Bredd | 6 cm |
| EAN-nr | 5713917019885 |


