Lykta Star Trading Flame Lantern Vit/Svart BO
149 kr
112 krSpara 25 %Kampanj
BatteriBatteri Star Trading AAA Power Alkaline 6-pack
54 kr
Flame Lantern Vit/Svart BO
112 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Bärbar lykta för inomhusbruk. Lyktan har ett effektfullt flammande sken. Drivs med batteri, 3 st AAA, ej inkluderade och är enkel att sätta på och av i botten av lyktan. Passar utmärkt i alla delar av hemmet.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Bärbar lykta för inomhusbruk. Lyktan har ett effektfullt flammande sken. Drivs med batteri, 3 st AAA, ej inkluderade och är enkel att sätta på och av i botten av lyktan. Passar utmärkt i alla delar av hemmet.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 701-05 |
| Färg | Svart |
| Serie | Flame |
| Produkttyp | Lykta |
| Material | Metall |
| Höjd | 190 mm |
| Bredd | 100 mm |
| Vikt | 0,2 kg |
| Effekt/prestanda | 0,06 W |
| Ljuskälla | LED |
| Driftkälla | Batteri |
| Ström | 20 mA |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Djup | 85 mm |
| Sockel | Fixed |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7391482057853 |



