Lykta Star Trading Flame lanternVit, 230 mm
Rek. pris 179 kr
164 kr
89 krSpara 46 %Kampanj
Vald variant
Färg:
Vit
Höjd:
230 mm
BatteriBatteri Star Trading AAA Power Alkaline 6-pack
54 kr
Flame lantern
Vit, 230 mm
89 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Lykta Star Trading Flame Lantern är en elegant plastlykta med dansande Flame-låga inuti som kan användas både inomhus och utomhus. Lyktan har en inbyggd timer.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Lykta Star Trading Flame Lantern är en elegant plastlykta med dansande Flame-låga inuti som kan användas både inomhus och utomhus. Lyktan har en inbyggd timer.
Recensioner
Maria HVerifierad köpare
för 1 månad sedanBörjade blinka efter 2 tim fast det var nya batterier i Tog kontakt med kundtjänst men de har inte svarat på detta mail o då är det en vecka sedan jag skickade Så det blir inte några mera köp från detta företag 🤬
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 062-16 |
| Färg | Vit |
| Serie | Flame lantern |
| Diameter | 150 mm |
| Höjd | 230 mm |
| Bredd | 150 mm |
| Vikt | 0,28 kg |
| Djup | 150 mm |
| Produkttyp | Lykta |
| Material | Plast |
| IP-Klassning | IP20 |
| Effekt/prestanda | 0,03 W |
| Ljuskälla | LED |
| Ström | 10 mA |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Sockel | Fixed |
| Spänning | 3 V |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7391482041043 |


