Bordslöpare Svanefors Helle Vinter40x100 cm
239 kr
Vald variant
Höjd:
1000 mm

Helle Vinter
40x100 cm
239 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Bordslöpare från Svanefors med tryckt motiv av den norska konstnären Grethe Solemslökk. Mönstret är koncentrerat till löparens kortsidor.
Varumärke
SvaneforsBeskrivning
Bordslöpare från Svanefors med tryckt motiv av den norska konstnären Grethe Solemslökk. Mönstret är koncentrerat till löparens kortsidor.
Produkten är certifierad enligt STANDARD 100 by OEKO-TEX®. Certifieringen garanterar att produkten är testad och fri från ämnen som kan vara skadliga för hälsan och miljön. 100% Polyester.
Egenskaper
| Varumärke | Svanefors |
| Art.Nr. | 1396-87-007 |
| Höjd | 1000 mm |
| Vikt | 0,09 kg |
| Bredd | 40 cm |
| Höjd | 100 cm |
| Färg | Grön |
| Serie | Grethe |
| Typ | Bordslöpare |
| EAN-nr | 7332623412599 |
