Dekoration House Nordic San Marino15x18 cm
765 kr
Vald variant
Höjd:
25 cm
Längd:
15 cm
Förväntas åter i lager 2026-07-31
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
House NordicBeskrivning
Dekoration i form av vattendroppe med glas.
Mått: ø26xh20 cm
Egenskaper
| Varumärke | House Nordic |
| Art.Nr. | 4501050 |
| Höjd | 25 cm |
| Längd | 15 cm |
| Bredd | 18 cm |
| Färg | Natur |
| Material | Teak, Glas, Stål |
| Serie | San Marino |
| Typ | Dekoration |
| EAN-nr | 5713917009503 |




