Löpare Svanefors Juni 35x120 cmGrå, 35x120 cm
Rek. pris 179 kr
175 kr
Se priset!
Vald variant
Mått:
35x120 cm

Juni 35x120 cm
Grå, 35x120 cm
175 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Löpare Juni från Svanefors. Ripsvävd bordslöpare med diskret mönstring som ger liv åt ytan. Storlek 35x120 cm. Tillverkad i bomull.
Varumärke
SvaneforsBeskrivning
Löpare Juni från Svanefors. Ripsvävd bordslöpare med diskret mönstring som ger liv åt ytan. Storlek 35x120 cm. Tillverkad i bomull.
Egenskaper
| Varumärke | Svanefors |
| Art.Nr. | 1205-81-010 |
| Bredd | 350 mm |
| Höjd | 1200 mm |
| Färg | Grå |
| Mått | 35x120 cm |
| Typ | Bordslöpare |
| Material | Bomull |
| Serie | Juni |
| Djup | 2 mm |
| EAN-nr | 7332623366106 |

